Alex Sedláček web

Alex Sedláček kontrola kvality: Webdesign a vizitky

Alex Sedláček kontrola kvality: Webdesign a vizitky

Po delší době vám s velkou radostí představuji webové stránky, které jsem zrealizoval pro firmu pana Alexe Sedláčka. Firma se zabývá kontrolou kvality už přes deset let. Vypomáhají hlavně v automobilních průmyslech, kde je nedostatek lidí, nestíhá se výroba nebo kontrolování výrobků na expedici. Dnes spolupracují s velkými giganty jako je například IAC s.r.o. nebo Johnson Controls s.r.o.

Další disciplínou, kterou se firma věnuje, je přeprava zboží po České lípě a okolí, ale i vnitrostátní a mezinárodní přeprava jakéhokoliv zboží do 3,5 tuny. Není problém pomoc se stěhováním do nového bytu, či rodinného domu.

Klientovy se zalíbila „One Page“ prezentace, a tak podle toho web vypadá. Web je optimalizovaný jak pro desktop, tak mobily a tablety. Odkaz na stránky: www.alexquality.cz

Kromě webových stránek mě klient požádal o návrh vizitek, korespondující s designem stránek. Tento úkol jsem přenechal své kolegyni, Veronice Horákové. A vsadil jsem na správnou kartu, vizitky se líbily nejen mě, ale především klientovy.

Alex Sedláček vizitky – autor Veronika HorákováAlex Sedláček vizitky – autor Veronika Horáková

Odkaz na web: www.alexquality.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.