10 věcí, které o mně možná nevíte

10 věcí, které o mně možná nevíte

10 věcí, které o mně možná nevíte

Jasně, něco málo o mně jste se dozvěděli v uvítacím článku. Jsou ale věci, o kterých nemluvím, nebo jsou pro mě jednoduše nepodstatné. Ale vás by možná mohli zajímat. Podíváme se na ně.

Víte o mně, že…Víte o mně, že…

1. Národnost

Narodil sem se tu (Kutná Hora), mám české občanství, ale to ze mě Čecha nedělá. Říct o sobě, že jsem Vietnamec, by bylo nejjednodušší, ale není to tak úplně pravda. Vezmeme to popořadě.

Mamka je Vietnamka, její rodiče (dědeček a babička) jsou také Vietnamci, tady není, co řešit. U táty je to složitější. Pochází z Laosu, jenže dědeček je původem Vietnamec a babička pochází z Thajska. Suma sumárum, jsem ze 75% Vietnamec, zbylých 25% tvoří Laos/Thajsko. Doma se mluví jenom česky. A to je také jediný jazyk (kromě angličtiny atd.), který ovládám.

V Laosu, jako turistaV Laosu, jako turista

2. Jméno

Jmenuji se Michal Bounla. Ne Boula, Bouma ani Boule. A už vůbec ne Tran, Nguyen atd. Po tátovi prostě BOUNLA! Prý to zní docela česky, respektive vůbec nějak asijsky. Asi jo.

BOUNLA, už dále nekomolitBOUNLA, už dále nekomolit

3. Neusnu při puštěné TV

To ví nejlépe moje drahá polovička (nesnáším jí za to!). Při zapnuté televizi prostě neusnu. Ruší mě to. Pro spánek potřebuju klid. A když už usnu, tak za hodně dlouho.

4. Zrzky, červenovlásky, brunetky – to mám rád

Tady se nemá cenu rozepisovat. Na barvě vůbec nezáleží, ale tyto mají u mě malé plus. A co teprve dlouhé rovné vlasy? Uuuu!

Hayley, Jessica, Alex. To je ono <3Hayley, Jessica, Alex. To je ono <3

5. Nemám super sexy vietnamské kámošky

Jasně, že mám, ale neukážu!

Většinou jedna z prvních otázek mých nových kamarádů. Věřím, že se chtějí seznámit za účelem jednorázového (mnohonásobného) posilnění mezinárodních vztahů. Bohužel je vždy zklamu.

6. Koukám na Anime

Kdo neví, co to je, Wiki poví. Nestydím se za to, určitě každý koukal, jen si to neuvědomuje (viz. Pokémon a další animované seriály, které dávali každý víkend na Nově). Jen mě to vydrželo trochu déle.

7. Pes je kámoš, ne žrádlo

Schválně, kdo už měl tuto narážku připravenou na jazyku, no? Naši psi jsou pro nás další členové rodiny. Vždy mám vysoký hlas, když si s nimi povídám. Nesnáším, když ve filmu nebo ve hře umírá tento nevinný tvor. Invincible!

Naši dva hrdinovéNaši dva hrdinové

8. Neumím (asi) plavat

Sice jsem na základní škole na plavání chodil, ale asi jsem to zapomněl. Prostě neumím, a ani se nesnažím. V bazénu, na dovolené, prostě všude ve vodě mi bohatě stačí stát, mít pevno pod nohama. Určitě bych se nakonec nad vodou udržel, ale strhnul bych na sebe všechnu pozornost.

Ladnější pohyby, než jáLadnější pohyby, než já

9. Mám/měl jsem zlomenou klíční kost

Ačkoli jsem nezničitelný a pobyt v nemocnici je pro mě utopie, jen jednou (a doufám, že naposledy) jsem měl něco zlomeného. Byla to pravá klíční kost.

Při fotbalovém zápase jsem narazil na jednoho „hromotluka“, vyletěl do vzduchu a nešťastně dopadl přímo na rameno. Na operaci jsem rozhodně nechtěl (ne kvůli operaci samotné, ale následném pobytu v nemocnici). Takže jsem dostal stahovák a kost mi srostla hezky vedle sebe, doufám.

Fotečka na památkuFotečka na památku

10. Mám dvě děti

Začalo to na dovolené ve Vietnamu, bylo mi nabízeno spoustu nevěst a tak ne, jen si dělám srandu. Mám jen jedno dítě, které mi skoro každý den říká: „Lásko! Už vypni ten počítač!“.

Jednou, až to bude, tak prosím klukJednou, až to bude, tak prosím kluk; zdroj: ph.theasianparent.com

Komentáře k příspěvku “10 věcí, které o mně možná nevíte” (6)

    1. Vzhledem k tomu, že mi pravděpodobně srostla blbě (proto mi ze začátku bylo doporučena operace), tak jedině DOUFÁM, že je srostlá 😀 Ale dobře, máš pravdu 😛

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.